%%%Mammut Base T-Shirt Women Multi-PitchTrikot s pravimi linijami iz organskega bombaža.€32 €32€40 €40–20% 20%
%%New Colors AddedMammut Base Cropped T-Shirt Women Mini LogoKratka bombažna majica€28 €28€35 €35–20% 20%
Eiger ExtremeEiger Nordwand ML Hybrid Jacket WomenTehnična hibridna jakna s raztegljivim flisom€250 €250
Eiger ExtremeEiger Nordwand Advanced ML Hooded Jacket WomenTrajen, zračen planinski srednji sloj€240 €240
Eiger ExtremeEiger Nordwand Advanced ML Hooded Jacket MenTrajen, zračen planinski srednji sloj€240 €240
New StyleAenergy ML Hybrid Hooded Jacket WomenLahka, termoregulacijska srednja plast za turno smučanje€220 €220
New StyleAenergy ML Hybrid Hooded Jacket MenLahka, termoregulacijska srednja plast za turno smučanje€220 €220
Eiger ExtremeEiger Free ML Air Half Zip Hoodie WomenTopel, zračen freeride srednji sloj s kapuco€200 €200
Eiger ExtremeEiger Free ML Air Half Zip Hoodie MenTopel, zračen freeride srednji sloj s kapuco€200 €200
New Colors AddedMassone ML Hooded Jacket WomenOdporna na obrabo, raztegljiva plezalna srednja plast.€140 €140
New Colors AddedMassone ML Hooded Jacket MenOdporna na obrabo, raztegljiva plezalna srednja plast.€140 €140
%New Colors AddedArctic IV ML Hooded Jacket WomenJakna iz flisa s kapuco zaščite ?>; €133 €133€200 €200–34% 34%
Limited EditionHiking Patrol x Mammut Tree Wool FL Longsleeve T-ShirtUspešna majica z dolgimi rokavi iz naravnih materialov.€110 €110
%%Madris Light ML Half Zip Hoody MenTehnični srednji sloj za vsako pustolovščino.€104 €104€130 €130–20% 20%
Limited EditionHiking Patrol x Mammut Tree Wool FL T-ShirtVrhunski športni trak v celoti naravne izvedbe€100 €100