Limited EditionHiking Patrol x Mammut Tree Wool FL Longsleeve T-ShirtUspešna majica z dolgimi rokavi iz naravnih materialov.€110 €110
%%Madris Light ML Half Zip Hoody MenTehnični srednji sloj za vsako pustolovščino.€104 €104€130 €130–20% 20%
Limited EditionHiking Patrol x Mammut Tree Wool FL T-ShirtVrhunski športni trak v celoti naravne izvedbe€100 €100
%New Colors AddedMassone ML Hooded Jacket MenOdporna na obrabo, raztegljiva plezalna srednja plast.€98 €98€140 €140–30% 30%
New StyleMammut Base ML Crew Neck Men Ski TourTopla majica s kratkimi rokavi iz 100 % organskega bombaža€90 €90
Limited EditionHiking Patrol x Mammut Light FL Half Zip Longsleeve T-ShirtUltimativni polovični zadrgnjen puli, posebej narejen za izjemne zmogljivosti.€90 €90
Limited EditionHiking Patrol x Mammut Light FL Half Zip T-ShirtKončna majica s polovično zadrgo visoke zmogljivosti€80 €80
New Colors AddedMountain T-Shirt Men FruendenhornVrhunska majica za nošeče potenje, primerna za pohodništvo.€60 €60
%%%Trovat Summer Longsleeve Shirt MenDihalna srajca s dolgimi rokavi iz mešanice konoplje. €60 €60€100 €100–40% 40%
%%New Colors AddedMountain T-Shirt Men FruendenhornVrhunska majica za nošeče potenje, primerna za pohodništvo.€42 €42€60 €60–30% 30%
%New Colors AddedDucan FL T-Shirt MenDihalna majica za več športov z visoko zmogljivostjo.€35 €35€50 €50–30% 30%
New Colors AddedTamaro ML Hooded Jacket MenSrajca za srednje sloje pohodniška iz recikliranega poliestra.€150 €150
New Colors AddedMadris Light ML Hooded Jacket MenLahka in vsestranska srednja plast za gorske športe€150 €150
Online ExclusiveValley Powerdry ML Half Zip Pull MenHitro sušeča polovična jakna s preklopno zadrgo€150 €150
Eiger ExtremeEiger Nordwand Advanced FL Half Zip Pull MenHitrosušeča gorniška majica z dolgimi rokavi€140 €140
%%New Colors AddedMadris Light ML Hooded Jacket MenLahka in vsestranska srednja plast za gorske športe€105 €105€150 €150–30% 30%